Kaprysy obrazu

Wydawnictwo: DramEdition
Caprices d'images
teatr
C_est_moi

We śnie można dowiedzieć się o sobie więcej niż na jawie. Ale co się stanie, gdy sen zmiesza się z rzeczywistością, a rzeczywistość ze snem? Gdy nagle, u fryzjera, spotkamy kobietę z naszych snów, która wcale nas nie rozpoznaje? Albo niespodzianie znajdziemy się w marzeniu sennym męża, w którym za zamówienie portretu odzwierciedlającego duszę idzie się do piekła. W tej rzeczywistości postacie stworzone przez Paula Emonda czują się samotne i niezrozumiane. Nie ma między nimi prawdziwej komunikacji. W tej sztuce każda z postaci szuka prawdy – o sobie, o świecie, o relacjach, marzeniach. W Kaprysach obrazu prawdę można znaleźć w odbiciach. Pozwalają zajrzeć do duszy każdego z bohaterów. Jednak cena za to bywa wysoka. Za poznanie prawdy można bowiem trafić do piekła. I to zaskakująco zimnego.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!