15 zwycięskich scenariuszy o tematyce świąteczno-zimowej, nagrodzonych w konkursie "PeWNego razu w teatrze...", organizowanego przez Wydawnictwo Szkolne PWN.

źródło opisu: Źródło własne

źródło okładki: Źródło własne

Indianka | 2015-12-18
Przeczytana: grudzień 2015

Polecam nie tylko dlatego, że jestem współautorką tego ebooka, ale przede wszystkim z dwóch powodów: jest dostępny bezpłatnie pod adresem http://files.wszpwn.com.pl/www/flipbooks/Scenariusze_przedstawien_swiateczno-zimowych_dla_dzieci/index.html oraz stanowi ogromną kopalnię pomysłów nie tylko dla nauczycieli, ale również dla rodziców chcących umilić dzieciom czas kreatywną zabawą. Czytelne opracowanie, ciekawe scenariusze zimowe i okołoświąteczne- nic, tylko się zachwycać i czerpać pomysły.

Łukasz Michta | 2016-01-16
Przeczytana: 2015 rok

Zbiór 15 scenariuszy, z którego najbardziej polecam "Przed świąteczny bal".

Sylwia | 2016-02-19