Dlaczego nie TY

Wydawnictwo: Psychoskok
Dlaczego nie TY
marcin100

„Dlaczego nie TY?” Andrzeja Kifonidisa jest poradnikiem motywacyjnym, który koncentruje się wokół zasad mentalnych, stosowanie których pomaga i ułatwia sprawne działanie. Sugestie te są szeroko znane w psychologii biznesu, gdyż należą do sfery behawioralnej aktywnego twórcy pracy, czyli pracownika, także w sensie samozatrudnienia. Autor omawia te zasady i sugestie posiłkując się własnym doświadczeniem zaczerpniętym z życia prywatnego i obszaru zawodowego, ale wspomnieć w tym miejscu należy, iż znaczna porcja inspiracji pochodzi z profesjonalnych źródeł, a mianowicie z ust i umysłów szeroko znanych na świecie mówców i pisarzy motywacyjnych, jak na przykład Jim Rohn. Autor także i na tym polu może podzielić się swoim doświadczeniem, jako że w wielu takich spotkaniach uczestniczył osobiście.

Obecnie, po latach samorealizacji i zdyscyplinowanego funkcjonowania zgodnego z opisywanym w tej książce modelem twórczego i ekspansywnego działania, autor pokazuje w jaki sposób pracuje na tych zasadach, pełniąc funkcję dyrektora w dużym przedsiębiorstwie, od pracownika szeregowego, po dyrektora zarządzającego.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/dlaczego-nie-ty_p492

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/dlaczego-nie-ty_p492

Maria | 2015-12-21

Książka powstała na bazie własnych doświadczeń. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Skierowana jest bowiem do tych ludzi, którzy chcieliby osiągnąć życiowy sukces, ale albo nie wiedzą jak to zrobić, albo najzwyczajniej w świecie nie wierzą w siebie. Przeczytać ten poradnik powinna również ta grupa ludzi, którzy już cieszą się ze szczebla który osiągnęli, bo przecież zawsze można coś polepszyć, ulepszyć. Osiągnięcie szczebla zarządzającego nie oznacza "spoczywania na laurach", to dalej jest ciężka praca.
Polecam wszystkim, zmotywowanym tym bardziej i tym mniej do osiągnięcia sukcesu. To jest możliwe!!! Autor książki jest tego przykładem.