Dlaczego nie TY

Okładka książki Dlaczego nie TY Andrzej Kifonidis
Okładka książki Dlaczego nie TY
Andrzej Kifonidis Wydawnictwo: Psychoskok nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Dlaczego nie TY
Psychoskok
2015-12-11
2015-12-11
motywacja psychologia poradnik Andrzej Kifonidis

Książka powstała na bazie własnych doświadczeń. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Skierowana jest bowiem do tych ludzi, którzy chcieliby osiągnąć życiowy sukces, ale albo nie wiedzą jak to zrobić, albo najzwyczajniej w świecie nie wierzą w siebie. Przeczytać ten poradnik powinna również ta grupa ludzi, którzy już cieszą się ze szczebla który osiągnęli, bo przecież zawsze można coś polepszyć, ulepszyć. Osiągnięcie szczebla zarządzającego nie oznacza "spoczywania na laurach", to dalej jest ciężka praca.
Polecam wszystkim, zmotywowanym tym bardziej i tym mniej do osiągnięcia sukcesu. To jest możliwe!!! Autor książki jest tego przykładem.

• Legimi audio
  • Rozwojowe