Mam przyjaciółkę baletnicę

Seria: Mądra Mysz. Zawody
Wydawnictwo: Media Rodzina
Ich hab eine Freundin, die ist Balletttänzerin
Dominika

Julianna towarzyszy swojej przyjaciółce Marysi w operze. Marysia jest baletnicą. Dziś odbywa się próba. Jak wygląda ten piękny świat baletu? Ta sztuka wymaga ciężkiej pracy. A i za kulisami jest dużo do zrobienia dla krawców, muzyków, oświetleniowców.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/

Ida | 2018-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2018

Pełna recenzja na:MaleWielkieKsiazki.blogspot.com
(...)
Poznawanie pracy baletnicy może nie jest konieczne, bo zawód jest mało popularny, ale może tym bardziej warto chociaż o nim poczytać.
Nie każdy z nas ma zwyczaj chodzić do opery i oglądać spektakle na żywo, lecz kto wie, czy kiedyś nie skusi nas piękna muzyka i taniec. A wtedy przypomnimy sobie tę małą książeczkę czytaną kiedyś dziecku, o tym, jak wygląda praca całego zespołu od kulis. I oglądając przedstawienie będziemy się czuć, jakbyśmy byli tam już nie pierwszy raz.

Basia | 2017-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2017

Bardzo mądrze przedstawiona książka o balecie. Było tam kilka ciekawostek, o których nie miałam pojęcia. Wspaniała seria książeczek.