Wood Houses

Wood Houses
albumy
angielski
koenemann

Drewno jest tradycyjnym materiałem budowlanym wykorzystywanym na całym świecie. Drewo jest używane od wielu wieków do dziś. Drewno jest także coraz chętniej wykorzystywane w nowoczesnej architekturze mieszkaniowej. Architekci sięgają po nie z wielu powodów - jego trwałości, wszechstronnych możliwości zastosowania i naturalnego piękna. Drewno, niezwykły, naturalny i przyjazny dla środowiska materiał, może być użyty praktycznie w każdej części domu. Od ramy konstrukcyjnej, poprzez meble, podłogi po kryty gontem dach. Ta książka prezentuje możliwości zastosowania drewna we współczesnym domu. Opisy wszystkich przedstawionych domów zawierają nie tylko projekty architektoniczne, ale przede wszystkim wiele kolorowych zdjęć wnętrz i elewacji. Drewniany dom jest naturalnie piękny.

504 strony
wymiary: 180x180 mm
okładka twarda

źródło opisu: http://koenemann.pl/pl/p/Wood-Houses/85

źródło okładki: http://koenemann.pl/pl/p/Wood-Houses/85

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!