I stał się cud

Tłumaczenie: Ewa Bobocińska
Wydawnictwo: Jaguar
Making Miracle
Patricia

Zola zawsze była trochę inna niż wszyscy. W połowie Tahitanka, z czarnymi długimi włosami i ciemnymi oczami, w połowie góralka. Obecnie prowadzi sklepik z pamiątkami w małej górskiej miejscowości i cieszy się urokiem otoczenia. Ale to nie wszystko… Obdarzona jest bowiem nadzwyczajnym darem przewidywania przyszłości… Pewnego dnia poznaje Spencera Jacksona. Stopniowo odkrywają, że łączy ich niezwykła więź. Podobne doświadczenia z przeszłości postawią ich na wspólnej drodze do pokonania kompleksów wynikających z odrzucenia. Czy stanie się cud?

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl

Cudna i urokliwa książka niesamowicie mnie wciągnęła pochłonęłam ją natychmiast.
Przyjemna, dla zrelaksowania

Gandzia67 | 2018-08-06