Moje pyszne inspiracje. Książka zwycięzcy programu MasterChef

Okładka książki Moje pyszne inspiracje. Książka zwycięzcy programu MasterChef Damian Kordas
Okładka książki Moje pyszne inspiracje. Książka zwycięzcy programu MasterChef
Damian Kordas Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Moje pyszne inspiracje. Książka zwycięzcy programu MasterChef
Burda Publishing Polska
2015-12-15
2015-12-15

Łatwe przepisy na NUDNE dania. Jeżeli ktoś chce kupić książkę Masterchefa, żeby spróbować dań na poziomie Masterchefa, no to nie ta książka.

Znajdziesz tu przepisy na bulion, sałatkę śledziową z pieczarkami, chłodnik ogórkowy, pulpeciki z pieczarkami.

Dlaczego w przepisie u Masterchefa nie uczę się o tym, że schabowe warto marynować 24h w maślance z cebulą? Dlaczego dowiaduje się tego od blogerów, którzy za darmo przekazują mi takie "smaczki"?

Bardzo przeciętna ksiazka. O ile dobrze zrozumiałam, to byka tworzona w pół roku, tak? No to ja wolę książki które powstają dwa lata albo i dekadę. Tam jest wiedza.
W Polsce jest trudno o ogólnodostępne ciekawe książki kucharskie, polecam szukać takich książek po alternatywnych wydawnictwach

Proste przepisy na smaczne dania.

Proste przepisy na smaczne dania.

Bardzo dobra książka kucharska! Nic dodać nic ująć. Dużo bardzo przyjemnych przepisów, które są do zrobienia w zwykłym gospodarstwie domowym. Osobiście, nie jestem wybitną kucharką, ale niektóre propozycje Damiana Kordasa, czwartego polskiego Masterchefa bardzo mnie zainteresowały i z chęcią wykonam je sama.
Gorąco polecam tę pozycję i zabieram się do gotowania!

Gorąco polecam tę pozycję i zabieram się do gotowania!

• Kulinaria
  • Siłownia, dietetyka
  • 2016 :)
  • Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • Kuchnia
  • 2015

Dodaj cytat z książki Moje pyszne inspiracje. Książka zwycięzcy programu MasterChef