Pozytywnik

Wydawnictwo: setterka
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
setterka

Pozytywnik to książka która pomoże Ci kiedy w twoim życiu nastał trudny okres. Bez względu czy jest to zmaganie z nałogiem,depresja,rozstanie,rozdarcie czy cokolwiek innego co nie daje Ci pełni spokoju i zadowolenia z życia. Pozytywnik może być pierwszą książką która zapoczątkuje chęć do zmiany,a może być też kolejną która doda coś nowego do Twojego życia bądź przypomni to co już wiesz,ale na...

Pozytywnik to książka która pomoże Ci kiedy w twoim życiu nastał trudny okres.

Pozytywnik może być pierwszą książką która zapoczątkuje chęć do zmiany,a może być też kolejną która doda coś nowego do Twojego życia bądź przypomni to co już wiesz,ale na pewno nie będzie obojętna.

Pozytywnik to zbiór wskazówek i rad które pomogą stworzyć lepszej jakości życie.
Pokazuje jak niewiele trzeba by odzyskać radość,szczęście,sukces,spokój,pewnośćsiebie i odnaleźć to co wielu z nas gubi w dzisiejszym świecie - siebie.

Przeczytanie jej na pewno zapali w Tobie płomień do zmiany ale to czy weźmiesz życie w swoje ręce i postanowisz dalej je kreować zależy już wyłącznie od Ciebie.

Mam nadzieje ze kończąc czytać Pozytywnik twoje spojrzenie na świat się zmieni i zamiast rozpalać nim w kominku,powrócisz do niej nie raz by przekonać się że możesz zmienić wszystko na lepsze jeśli tylko tego chcesz
Emotikon smile

Poświeć sobie czas na rozwój duchowy ,umysłowy i fizyczny.
Choćby 15 minut dziennie,ale małymi krokami zdobędziesz więcej niż biernym oglądaniem tego jak życie ucieka Ci przez palce.

Pamiętaj że organizm ma zdolność do samoleczenia i naprawy.
Czasem tylko trzeba głębsze rany wspomóc leczeniem.
I z pomocą leczenia Twego wnętrza przychodzę ja oraz mój Pozytywnik.

Przestań uciekać. Płyń z falą. Nie walcz. Otwórz się i daj sobie pomóc,bo:

''Marzenia się spełnia,
Cele osiąga,
Wyzwania podejmuje''.

źródło opisu: http://www.legimi.com/pl/ebook-pozytywnik-elwira-k...(?)

źródło okładki: http://www.legimi.com/pl/ebook-pozytywnik-elwira-k...»

Patrycja | 2016-01-22

Miałam sięgnąć dopiero 'po sesji' ale otworzyłam z ciekawości, i przepadłam... siedzę i czytam od kilku godzin, niebawem skończę! Absolutnie zgadzam się z autorką, która w świetny, prosty i dosadny sposób przekazuje wiedzę psychologiczną! Odsłania również rąbek swojego życia - bardzo miły prezent dla czytalników. Idealna dla 'pozytywnych pasjonatów' oraz... tych którzy chcą coś zmienić w swoim życiu a nie wiedzą 'jak'!

Książkowa-Fantazja | 2016-02-14
niav | 2016-01-02