No.6 #6

Cykl: No.6 (tom 6)
Wydawnictwo: Studio JG
8 (81 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
ナンバーシックス
dramat, tajemnica, sci-fi, shounen-ai, manga
komiksy

Akcja odbicia Safu trwa! Po przedostaniu się do Zakładu Karnego i uniknięciu bolesnej śmierci, Szczur zaprowadza Shiona do grot ukrytych pod budynkiem, aby przedstawić go przywódcy żyjącego tam plemienia. W końcu Shion poznaje całą prawdę o stworzeniu No. 6, a także o tragicznej przeszłości rodziny Szczura.

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Anezka | 2019-06-29
Na półkach: Przeczytane, Manga, Sprzedane, 2019
Przeczytana: 29 czerwca 2019

Ładna okładka.
Dużo pitupitu, a tym samym poznajemy przeszłość Szczura.

Emi✌ | 2016-02-03
Przeczytana: 02 lutego 2016

Jestem zachwycona :)

Z coraz większym trudem przychodzi mi czytanie "No.6". Dlaczego? Przecież coraz mniej tomików do końca tej wspaniałej historii i aż mi się serce kraje :'(

U Shiona dokonało się wiele zmian w charakterze. W pewnym sensie nadal wydaję się być pozbawiony ogólnego okrucieństwa, jakie każdy z nas potrafi komuś wymierzyć. Choć... Ostatnio to wszystko się zmienia. Nie umiem, jednak jeszcze stwierdzić czy jest to zmiana na lepsze. Jest istotnie inny. Nawet Szczur w pewnych sytuacjach go nie poznaję. A co do samego Szczura to cóż... Jak zwykle genialny, choć już troszkę po tym tomie mniej tajemniczy ;) I zgłaszam protest! Czy tylko ja chcę więcej momentów Shiona i Szczura? Oni są tacy cudowni :>

Wszystko zapowiada się prze smakowicie! Czyżby No.6 nareszcie upadło?
I jak zwykle dziękuję pani Asano i panu Kino. Chyba już nie muszę wspominać za co?

| 2015-12-14
Przeczytana: 13 grudnia 2015

Kolejny tomik i kolejna paczka podziękowań dla pani Asano za tak wspaniały obrót spraw. Shion zaczyna zmieniać się pod wpływem ostatnich przeżyć, a Szczur nagle chcę by ten pozostał taki jaki był...moim zdaniem nasz drogi Szczur cały czas ukrywa i nie dopuszcza do samego siebie myśli, że Shion coś jednak dla niego znaczy :)

Kolejne podziękowanie przesyłam do Pana Kino :) Nie mam pojęcia jak to możliwe, ale rysunki na mangi na mangę są coraz lepsze...czytanie tego to sama przyjemność, naprawdę nie znalazłam nawet jednego malutkiego zgrzytu :)

Nie zapomniałam oczywiście o członkach Studia JG za wydawanie mojej absolutnie ulubionej mangi :)

I mimo, iż żadna z wyżej niewymienionych osób nigdy nie dowie się jak bardzo jestem wdzięczna to i tak przesyłam moje słowa wdzięczności :)