Młodzi pytają o Boga, człowieka i chrześcijaństwo

Wydawnictwo: Salwator
religia
Luna

Chrześcijaństwo to największa na ziemi skarbnica Bożej prawdy o człowieku i Bożej miłości do człowieka. To porywająca i wiecznie aktualna historia żywego Boga, który rozumie i kocha człowieka i który marzy o tym, byśmy uczyli się od Niego kochać, gdyż tylko wtedy nasza radość będzie pełna. Dziesiątki pytań, które młodzi ludzie postawili w rozmowach zamieszczonych w niniejszej publikacji, a także tysiące pytań, które dzieci i młodzież stawiają codziennie swoim rodzicom, księżom, katechetom świeckim, nauczycielom i innym dorosłym, to radosne potwierdzenie tego, że także w XXI wieku większość nastolatków nadal interesuje Bóg, człowiek, chrześcijaństwo i miłość. Z drugiej strony pytania i wątpliwości, z jakimi zwracają się do nas dziewczęta i chłopcy, są bolesnym potwierdzeniem tego, że często niemal bezowocne okazują się setki rozmów, rekolekcji, katechez, godzin spędzonych na spotkaniach grup formacyjnych.

źródło opisu: http://www.salwator.com

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!