Co inni myślą o Tobie. Bez słów, bez kłamstw

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Ohne worte. Was andere uber dich denken
madeleine90

Bywasz źle zrozumiany? A może ktoś dowiedział się, co myślisz zanim cokolwiek powiedziałeś? Jeśli tak, czas coś z tym zrobić. Autor, wielka medialna osobowość oraz mistrz sztuki czytania w myślach podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Każdy gest i ruch naszego ciała zdradza nam o wiele więcej niż wypowiadane słowa. Z tej publikacji dowiesz się, co mówi innym Twoje zachowanie. Thorsten Havener odkrywa przed Tobą reguły mowy ciała oraz pokazuje, jak możesz świadomie kontrolować swoje gesty. Dzięki niemu dowiesz się również, co tak naprawdę inni myślą na Twój temat. Nauczysz się też komunikować w taki sposób, aby zostać dobrze zrozumianym, a także poznasz wiele trików, które pozwolą Ci forsować Twoje zdanie, opinie i przekonania.

źródło opisu: www.studioastro.pl

źródło okładki: ww.studioastro.pl

grejfrutoowa | 2016-09-23
Przeczytana: 23 września 2016

Nasze ciało potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Mimika, gesty, poza zdradzają nasze myśli i intencje. To dzięki temu potrafimy odkryć, co czuje druga osoba. Nie dziwi więc, że coraz częściej o mowie ciała mówi się na kursach i szkoleniach, że popularne stają się poradniki na ten temat. Chcemy wiedzieć, co oznacza gładzenie się po włosach i co sądzi o nas osoba, która unosi brwi na każde nasze słowo. Dzięki temu lepiej odczytamy jej postawę i złapiemy ją na kłamstwie.
Co inni myślą o tobie Thorstena Havenera to poradnik dotyczący mowy ciała. Autor zdradza nam tajemnice i reguły mimiki i gestów. Na wstępie opowiada o swoich doświadczeniach, życiu i nauce tego wszystkiego, co chce nam przekazać. Podaje zresztą dużo przykładów z życia, z obserwacji i doświadczeń. To wzbogaca lekturę i sprawia, że lepiej rozumiemy jej przekaz.
W książce znajdziemy rozdziały na temat ubioru, randkowania, zdjęcia na Facebooku czy życia zawodowego. Przekrój jest szeroki i pozwala na dopasowanie...

angelika | 2016-02-13

Thorsten Havener w poradniku przedstawia naprawdę praktyczne wskazówki.Autor książki doświadczenie w kwestii odczytywania gestów ma bardzo spore co sprawia,że poradnik jest unikatowy i prawdziwy.Poradnik jest podzielony na rozdziały w każdym z nich zagłębiamy poszczególne tajniki mowy ciała.Wart uwagi jest rozdział o kodzie randkowania, jak i również co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka.W poradniku są również umieszczone humorystyczne lustracje mowy ciała.

Justyna_78 | 2016-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2016

Przeczytana jednym tchem.
Ciekawa (jeśli ktoś interesuje się tematem mowy ciała), z wieloma przykładami i zdjęciami niektórych postaw ciała.
Kilka książek na temat porozumiewania się niewerbalnego już przeczytałam ale zawsze coś nowego wpadnie po takiej lekturze.
Czas poświęcony lekturze był dużą przyjemnością, chociaż to tylko 1 dzień.

Qulturasłowa | 2016-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2016

Nie bez przyczyny mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, zaś za wytrawnego pokerzystę uznaje się takiego, który posiada doskonały zmysł obserwacji przeciwnika. Nie bez przyczyny też ludzie, którzy posiadają wysokie kompetencję w dziedzinie komunikacji, odnoszą większe sukcesy, wyższy jest również ich status społeczny.
Komunikujemy się każdego dnia, zaś sposób w jaki to robimy, wpływa nie tylko na nas, ale i na ludzi w naszym otoczeniu. Nie tylko słowa, ale i gesty, postawa ciała czy mimika stanowią prawdziwą skarbnicę wiedzy z której możemy czerpać dla własnych korzyści pod warunkiem oczywiście, że właściwie je zinterpretujemy. Dowodem na to, jak duże znaczenie ma mowa ciała, jest książka „Co inni myślą o tobie. Bez słów, bez kłamstw” autorstwa Thorstena Havenera. Opublikowana nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii książka nie jest poradnikiem, jednak czerpać możemy z niej głęboką wiedzę na temat ludzkich zachowań i mowy ciała, która zdradza więcej, niż niekiedy byśmy...

JaWro | 2018-04-04
Przeczytana: 02 października 2017

Jak na poradnik napisany przez magika to nawet zabawne.

Adam Mosiejczuk | 2016-05-06

Nic odkrywczego ani porywającego.

wieczniegłodna | 2017-12-01
BOLESŁAW | 2017-08-16