Tajemnice aniolów i demonów

Wydawnictwo: Amber
8324119507

Autor zabiera czytelników w pasjonująca podróż po prowokacyjnych historycznych zagadkach zawartych w thrillerze Dana Browna Anioły i demony . Książka wiedzie od XVI-wiecznego Rzymu po współczesny Watykan, odsiewając rzeczywistość od zmyśleń splątanych w historyczny labirynt spisków, przemilczeń, tajnych stowarzyszeń, mistycznej wiedzy i sekretów zakodowanych w słynnych działach sztuki.

Noelle1989 | 2015-02-20
Przeczytana: 14 lutego 2015

Kupiłam na fali popularności "Kodu Leonarda da Vinci". Na przeczytanie czekała 10 lat. Kiedy zaczęłam ją czytać ucieszyłam się, że nie jestem skłonna wierzyć we wszystko co zawsze pisze się w powieściach, w końcu wyobraźnia nie zna granic. Jeśli chodzi o samą książkę, to najlepiej chyba nie czytać jej całej od razu, inaczej może przytłoczyć ilość powtórzeń. Sama ominęłam jeden wywiad, bo nie chciałam piąty raz czytać tego samego. Nie znaczy to jednak, że zgromadzone w książce wywiady i eseje nie są ciekawe. Wnoszą dużo ciekawych informacji i rozwiewają wiele wątpliwości.

nati7003 | 2013-09-08
Withblue | 2012-12-31