Czarne czy Białe - Rzeczy

Seria: Czarne czy Białe
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Magda

Seria kartonowych książeczek „Czarne czy białe“ przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6. miesiąca życia. Użycie kontrastowych czarno-białych barw z niewielkim dodatkiem innego jaskrawego koloru nie tylko ułatwia niemowlęciu widzenie, ale przyzwyczaja niedoskonałe jeszcze oko oraz mózg do koncentracji na detalu. Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana...

Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana wprowadzać dziecko w świat liter, nazw i w przyszłości łatwiej uczyć czytać.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/product/134625-czarne-czy-biale-rzeczy

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/product/134625-czarne-czy-biale-rzeczy

aszlaja | 2018-01-13

Jedna z pierwszych książek kontrastowych mojej córki. Czytelne, proste obrazki. nic więcej nie wymagałam od takiej książki- za te kilka zł warto ją kupić.

Natalia | 2017-11-08
Na półkach: 2016, Przeczytane