Czarne czy Białe - Podróże

Seria: Czarne czy Białe
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Magda

Seria kartonowych książeczek „Czarne czy białe“ przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6. miesiąca życia. Użycie kontrastowych czarno-białych barw z niewielkim dodatkiem innego jaskrawego koloru nie tylko ułatwia niemowlęciu widzenie, ale przyzwyczaja niedoskonałe jeszcze oko oraz mózg do koncentracji na detalu. Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana...

Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana wprowadzać dziecko w świat liter, nazw i w przyszłości łatwiej uczyć czytać.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/product/134594-czarne-czy-biale-podroze

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/product/134594-czarne-czy-biale-podroze

aszlaja | 2018-01-13

książka kontrastowa dla maluszków. Prosta w budowie, podpisy - jedna z pierwszych książek maluszka. Kartonowe kartki, wytrzymała bo była wyginana w każdą stronę a także gryziona i śliniona(pozwalałam na to bo tai maluszek tak poznaje rzeczywistość) i jest dalej w dobrym stanie. Za te kilka złotych warto ją kupić.