Skuteczna promocja przy niskim budżecie

Tłumaczenie: Katarzyna Gawłowicz
Wydawnictwo: BC Edukacja
Wie Sie mit schmalem Budget erfolgreich werben
biznes, finanse

Wiele małych i średnich przedsiębiorstw próbuje pokonać swoich potężnych konkurentów ich własną bronią i w tym celu podejmuje standardowe i rozproszone działania reklamowe lub też rozpoczyna skazane na porażkę wojny cenowe. Książka ta pokazuje, że może być inaczej, że można się skutecznie reklamować nawet przy niewielkim budżecie. Metody i strategie marketingu niskobudżetowego otwierają zupełnie nowe możliwości indywidualnych kontaktów oraz tworzenia silnych więzi z klientami dzięki oryginalnym akcjom marketingowym, co w efekcie prowadzi do większych zysków bez konieczności zwiększania budżetu przeznaczonego na reklamę. Michael Böhm jest ekspertem w dziedzinie marketingu niskobudżetowego. Dzieli się swoją wiedzą ze słuchaczami licznych seminariów.

Agnieszka | 2011-12-27
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 22 grudnia 2011

jak z musu to wiadomo, że nie podchodzi.. Ale głupia nie jest.

Karolina-i-Karol | 2011-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2011