Droga na szczyt

Wydawnictwo: Helion
The Way to the Top
biznes, finanse
SEKAi

Wykorzystaj wiedzę największych autorytetów świata biznesu - Dowiedz się, jak odnieść sukces, od tych, którzy go odnieśli - Podejmuj trafne decyzje i steruj przebiegiem swojej kariery - Poznaj sekrety powodzenia największych firm Nie można przewidzieć wszystkich sytuacji, jakie wystąpią w pracy i podczas rozwijania własnej firmy. Nawet najlepiej wykształceni menedżerowie nie są w...

Wykorzystaj wiedzę największych autorytetów świata biznesu

- Dowiedz się, jak odnieść sukces, od tych, którzy go odnieśli
- Podejmuj trafne decyzje i steruj przebiegiem swojej kariery
- Poznaj sekrety powodzenia największych firm

Nie można przewidzieć wszystkich sytuacji, jakie wystąpią w pracy i podczas rozwijania własnej firmy. Nawet najlepiej wykształceni menedżerowie nie są w stanie zareagować na niektóre problemy i nie posiadają całej wiedzy zapewniającej firmie dynamiczny rozwój. Najlepszym sposobem na zdobycie takiej wiedzy jest uczenie się od najlepszych -- od tych, którzy zbudowali własne imperia i odnieśli błyskotliwe sukcesy.

Autor książki "Droga na szczyt" -- Donald Trump, poprosił najlepszych menedżerów z różnych branż i firm o odpowiedź na pytanie, jaką najlepszą radę biznesową otrzymali w trakcie swojej kariery. Efektem jest niniejsza książka -- zbiór zasad, jakimi kierowało się i kieruje 150 czołowych biznesmenów współczesnego świata, kolekcja inspirujących i praktycznych rad dotyczących tego, jak podejmować trafne decyzje, działać stosownie do sytuacji, rozwijać karierę, komunikować się z innymi i kierować zespołem.
Ta książka powinna znaleźć się na półce każdego,
kto poważnie myśli o swojej karierze i rozwoju firmy.

Donald J. Trump jest znany na świecie ze swego talentu do biznesu. Jest uosobieniem amerykańskiego sukcesu. Wśród zarządzanych przez niego przedsiębiorstw znajdziemy firmy z branży nieruchomości, gier hazardowych, sportu i rozrywki.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion 2005

źródło okładki: Własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!