Kabaret Neo-Nówka - 1 - Same hity i jeden śmieszny skecz

Kabaret Neo-Nówka - 1 - Same hity i jeden śmieszny skecz
kabaret Neo - Nówka, komiks
komiksy
Ledarg1916

Same hity i jeden śmieszny skecz to pierwszy tom skeczy i piosenek Kabaretu Neo-Nówka zamkniętych w formie komiksu. Znajdziecie w nim m.in. rysunkowe wersje skeczów: Wandzia, Spotkanie prezydentów Obama vs. Komorowski czy kultowego skeczu Niebo.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/same-hity/1

źródło okładki: http://images.gildia.pl/_n_/komiks/komiksy/same-hity/1/okladka-800.jpg

Ledarg1916 | 2015-12-11

Polecam wszystkim, którzy lubią kabarety (zwłaszcza Neo - Nówkę), a przede wszystkim komiks. To nowatorski twór, chyba dotąd nikt nie przedstawił skeczów w formie komiksowej. "Kreska" Krzysztofa Bryneckiego - pierwsza klasa! Polecam też inne Jego komiksy i prace.