Polska okiem bulteriera

Wydawnictwo: Studio Ergiebe
albumy
Reminiscencja

Dwujęzyczny album „Polska okiem bulteriera” to przepiękna podróż po znanych i nieznanych miejscach w Polsce razem z psami tej wyjątkowej rasy. Na 192 stronach znajdują się opisy ponad 60 miejsc opatrzone zdjęciami zbieranymi ponad rok. Album rozpoczynają wstępy napisane przez Waldemara Borzestowskiego (autora książki "Bulterier Samson i ja"), sędzi kynologicznej Elżbiety Chwalibóg, Billa Lesliego oraz Chrisa Klipatricka (obaj to hodowcy bulterierów i sędziowie)

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Reminiscencja - zdjęcie wyłącznie dla lubimyczytac.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!