Lew Limpopo

Limpopo the Lion
lew, lwy, wartości, lenistwo
bajki
niqqa

Książka adresowana do pięciolatków. W tym wieku dzieci zaczynają zwracać uwagę na zachowania i wartości, które widzą u innych, i rozumieć rezultaty zachowań swoich oraz innych osób. Zaproponowane czytelnikom opowiadanie jest doskonałym sposobem na pokazanie wzorców zachowań. Dzięki historyjce z morałem, dzieci mają szanse poznać i zapamiętać podstawowe wartości. W serii ponadto: "Pancernik Aleksander", "Uparta Florentyna", "Zebra Zanzibar".

źródło opisu: http://bookhouse.com.pl

źródło okładki: http://bookhouse.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!