Małostki (2006-2015)

Seria: Seria Piętnastka
Wydawnictwo: FORMA
poezja
gumiak

Małostki czytam ze szczególnymi emocjami, bo one – przez formalne podobieństwo do moich Miar i Względów – pokazują nieautentyczność artystyczną mojego wierszowania. Ja okazjonalnie ujawniam swoje marzenie o gnomicznych formach poetyckiego słowa, Ty całe swoje doświadczenie poetyckie demonstrujesz właśnie w gnomicznych formach poetyckiej organizacji słowa. Inaczej mówiąc, czytam Małostki z podziwem i niemal z zazdrością, gdybym do czegoś takiego był zdolny.
Henryk Bereza – Listy do poetów: do Halszki Olsińskiej, „eleWator” 3/2013

źródło opisu: http://www.wforma.eu/malostki-(2006-2015).html

źródło okładki: http://www.wforma.eu/malostki-(2006-2015).html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!