Onyks

9781620610114
Ariana13

Molinka | 2016-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2016

Całą serię lux włączyłam do moich ulubionych książek. Ten tom czytałam zapartym tchem.Bardzo mi się podobało jak tytułowa bohaterka zmienia się z wycofanej,nieco zakompleksionej dziewczyny w silną, pewną siebie wojowniczkę,współczułam jej trudności,problemów,które stawały na jej drodze i wydawały się ją przerastać.Kibicowałam jej trudnej miłości na całe życie, pozornie bez perspektyw. Wzruszałam się,płakałam, denerwowałam się i cieszyłam razem z nią. Można tu znaleźć prawdziwą mieszankę wątków: romans,thriller,kryminał.Serdecznie polecam tą pozycję bo to po prostu rewelacja.