Kontrakt

Tłumaczenie: Beata Biały
Wydawnictwo: Dębogóra
Le Contrat
kontrakt, vladimir, volkoff

Kobieta szukająca wyrafinowanej zemsty na mężczyźnie, który ją skrzywdził w przeszłości, wychodzi za niego za mąż. Mężczyzna, nie rozpoznający swej dawnej ofiary, ma zamiar skrzywdzić ją ponownie. I ten trzeci, płatny morderca, wciągnięty przez oboje w niebezpieczną grę. Czy stanie się narzędziem zemsty, czy wykonawcą wyroku, który wydał bezwzględny prześladowcaa A może przypadnie mu rola kozła ofiarnegoa Jedno jest pewne: strzelba wisząca na ścianie w pierwszym akcie przedstawienia a w końcu wystrzeli.

źródło okładki: wydawca

wiking | 2012-12-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kryminał

kompletnie zaskakująca powieść pomyłek w stylu tradycyjnego kryminału, połączenie łotrzykowskiego Marlowa Chandlera z przygodami fryzjera damskiego Mendozy oraz Szmiry Bukowskiego, ta mieszanka daje efekt wybuchowy w postaci koktajlu Molotova

Barbara | 2016-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2016