Terapia młodzieży z problemem narkotykowym Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Akapit
Terapia młodzieży z problemem narkotykowym. Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach
MelerJonasz

Autor książki - pracownik naukowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a zarazem wieloletni praktyk - współzałożyciel i kierownik Całodobowego Młodzieżowego Oddziału Leczenia Uzależnień w Toruniu, poszukuje odpowiedzi na pytanie: Jak pomagać skutecznie młodzieży i ich rodzinom, doświadczających licznych problemów związanych z zażywaniem narkotyków? Odpowiedź na to pytanie jest tym bardziej istotna, że dotychczasowe doświadczenia ugruntowały w naszym kraju rozwiązania terapeutyczne dotyczące głównie pracy z osobami dorosłymi.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/terapia-mlodziezy-z-problemem/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!