Błyskawice miłości

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ATUT
miłość, pragnienie, przeszkody, cel
literatura piękna
Patricia

Rita tak jak wiele milionów kobiet na świecie marzy o wielkiej, jedynej i upragnionej miłości. Zawsze znajdziemy dziewczyny podobne do Rity. Pewnego razu porażona nadprzyrodzoną siłą niespodziewanie przeżywa Doznanie Miłości. Od tego momentu dąży tylko do jednego – pragnie, aby dziwne, niepowtarzalne przeżycie ekstazy, jakie jej w tym momencie towarzyszyło, powróciło. Wspomnienie chwili daje...

Pewnego razu porażona nadprzyrodzoną siłą niespodziewanie przeżywa Doznanie Miłości. Od tego momentu dąży tylko do jednego – pragnie, aby dziwne, niepowtarzalne przeżycie ekstazy, jakie jej w tym momencie towarzyszyło, powróciło. Wspomnienie chwili daje jej siłę i napęd do działania.
Jakie przeszkody Rita musi pokonać, aby osiągnąć swój cel? Czy będzie wystarczająco cierpliwa, by znaleźć swoją wielką Miłość? Czy zdąży uchwycić ją w odpowiednim momencie? Czy spełni się jako kobieta?

źródło opisu: http://www.atut.ig.pl

źródło okładki: http://www.atut.ig.pl

sandra87 | 2016-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2016

Rewelacyjna książka którą naprawdę warto przeczytać !!! Polecam ją bardzo zwłaszcza teraz na zimowe wieczory!:) rozbawi i rozczuli:) piękne obyczaje , super przygody Rity zakochałam się w niej!!!:)

Nela | 2015-12-10

Rewelacyjna książka na zblizajace się chłodne zimowe wieczory!! Każda kobieta, a na pewno zdecydowana większość, czytajac ja może utożsamić się z główną bohatetrka, odnaleźć w niej czastke siebie, swoich pragnień i swoich marzeń.

miewoj | 2015-12-09
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Nie mogę dać kompletu gwiazdek, bo uważam że należy się czytelnikom ciąg dalszy historii Rity. Tak w ogóle to chętnie poszedłbym na film oparty na tej fabule. Pomyśleć, że książkę kupiłem przypadkowo na targach tydzień temu, to był przypadek przez Antonettę (niespotykane imię). Bardzo miły przypadek.
Życzę miłej lektury i oczywiście dalszego ciągu.