Love Hacked

Cykl: Kółko singielek miejskich (tom 3)
Wydawnictwo: Caped Publishing
Love Hacked: A Reluctant Romance
angielski
nastya

There are three things you need to know about Sandra Fielding: 1) She makes all her first dates cry, 2) She hasn't been kissed in over two years, and 3) She knows how to knit. Sandra has difficulty removing her psychotherapist hat. Of her last 30 dates, 29 have ended the same way: the man sobbing uncontrollably. After one such disaster, Sandra--near desperation and maybe a little...

Sandra has difficulty removing her psychotherapist hat. Of her last 30 dates, 29 have ended the same way: the man sobbing uncontrollably. After one such disaster, Sandra--near desperation and maybe a little tipsy--gives in to a seemingly harmless encounter with her hot waiter, Alex. Argumentative, secretive, and hostile Alex may be the opposite of everything Sandra knows is right for her. But now, the girl who has spent all her life helping others change for the better, must find a way to cope with falling for someone who refuses to change at all.

This is a full-length, 110k word novel and is the third book in the Knitting in the City series. All books in the series can be read as a standalone.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/20982872-love-hacked

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/20982872-love-hacked

Black_Orchid | 2019-03-14
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 14 marca 2019

Brawa dla autorki za wyobraźnię. Historia Sandry i Alexa najbardziej przypadła mi do gustu, ze względu na analizowanie wszystkiego.
Polecam i czekam na kolejne książki.

Monika KanapaLiteracka | 2019-02-27
Na półkach: 2019, Na regale, Przeczytane
Przeczytana: 27 lutego 2019

To zupełnie inna część niż pozostałe. Opiera się na tym samym schemacie poznawania się i uwodzenia, odkrywania tajemnic i rollercoastera wydarzeń na zakończenie. Odbiega jednak emocjonalnie od reszty cyklu. Być może dlatego, że główna bohaterka jest analitykiem ludzkiej psychiki, to właśnie na nią stawia autorka. Choć scen wyciskających łzy śmiechu nie brakuje jest zdecydowanie poważniej. Dotykanie bolesnych wspomnień, nieufność, strach. To był główny powód tego, że zrobiło się jakby gęściej i mroczniej.

Mam wiele do napisania o męskich rolach i nie wiem czy najpierw zacząć od wad czy zalet. Przede wszystkim Nico. Bohater poprzedniego tomu (Przyjaciele bez bonusu recenzja) jest moją totalnie ulubioną postacią w całej serii, a w tej części, mimo że występuje tylko gościnnie, robi jakieś pięćdziesiąt procent przezabawnych scen. Jest genialny! Quinn, przerażający większość osób swoją groźną miną, jak zwykle ratuje całą sytuację. Natomiast Alex jest jedynym z całej trójki, który ani...

Melania1987 | 2019-03-24
Na półkach: Szkoda czasu, 2019, Przeczytane
Przeczytana: 24 marca 2019

Zaintrygowała mnie tajemnicza postać Alexa - hakera. Sandra pierwsze wrażenie trochę roztrzepana psycholożka, która wszystko analizuje i lubi przeklinać po niemiecku.
Książka jest w całkiem innym klimacie niż dwie wcześniejsze – bardziej poważna i analityczna. Bardzo powoli się w niej akcja rozkręca. Momentami miałam wrażenie że za dużo tej psychoanalizy.

Gilbertwedel | 2019-02-27
Przeczytana: 26 lutego 2019

Sandra Fielding jest dość zadowolona ze swojej pracy. Pracuje jako psychiatra na oddziale pediatrycznym i naprawdę to lubi. Niestety jej życie uczuciowe nie przedstawia się aż tak różowo, kobieta najzwyczajniej w świecie ma pecha do mężczyzn. Od dwóch lat każda jej randka zmienia się w sesją terapeutyczną, zakończoną dodatkowo płaczem partnera. A że zazwyczaj te spotkania odbywają się w tej samej restauracji, to świadkiem jej klęsk jest Alex – młody i przystojny kelner. Mężczyzna na początku jest zniesmaczony zachowaniem Sandry, podejrzewa bowiem, że ta w jakiś sposób krzywdzi swoich partnerów. Jednak z każdym kolejnym spotkaniem dziewczyna coraz bardziej go intryguje. Pewnego razu, kiedy kolejny potencjalny narzeczony opuszcza lokal, Alex postanawia przysiąść się do jej stolika…
„Haker i dziewczyna” to trzeci tom serii „Kółko singielek miejskich”. Seria ta opowiada
o grupie młodych kobiet, które spotykają się w każdy wtorek by razem szydełkować i robić na drutach.

Szczerze...

carolinaczytaksiazki | 2019-03-15
Przeczytana: 12 marca 2019

Wiecie za co uwielbiam #pennyreid i jej serię #kółkosingielekmiejskich ? Mimo że wydawać by się mogło iż to takie zwykłe romansidła ale zawierają niezwykły humor, nietypową fabułę, bardzo wyraziste i świetne bohaterki, tak zdecydowanie bohaterki to najmocniejszy element tej serii. #hakeridziewczyna to część trzecia serii, jej główna bohaterka Sandra to piękna pani psychiatra która marzy o stałym związku niestety jej randki ... wróć pierwsza randka z innym facetem kończy się tak samo tzn płaczem mężczyzn więc związku nie ma ale grono męskich przyjaciół stale się powiększa. Kiedy los stawia na jej drodze przystojnego kelnera nawet nie wie jak bardzo wywróci to jej życie a nawet zwróci na nią uwagę służb specjalnych. Sam Aleks bo o nim mowa to postać bardzo tajemnicza, a to tylko potęguje chęć czytania by odkryć jego tajemnice. W książce pięknie pokazana jest prawdziwa przyjaźń, taka o którą warto walczyć i że ludzie w tym gronie stoją za sobą murem. To też historia dawania sobie...

Książkowa Pasja | 2019-03-09
Przeczytana: 23 lutego 2019

Jakiś czas temu sięgając po raz pierwszy po książkę autorstwa Penny Reid nie sądziłam, że tak łatwo uzależnię się od twórczości autorki. Jej styl, prowadzenie historii oraz wyraziści bohaterowie sprawiają, że każda kolejna lektura jest równie ekscytująca i niepozwalająca się oderwać. Pod koniec lutego swoją premierę miała kolejna część serii "Kółko singielek miejskich", "Haker i dziewczyna", i to właśnie o niej chcę wam dzisiaj opowiedzieć.

Zacznijmy od stylu. Penny Reid ma swój charakterystyczny i nie do podrobienia styl, który wciąga czytelnika w historię i sprawia, że czujemy się wręcz jej częścią. Dodatkowo, narrację bohaterów mogę śmiało opisać jako realistyczną, pełną głębi oraz humoru. Co ciekawe, podczas lektury pomimo uczucia, iż książkę czytamy naprawdę wolno, okazuje się, że kartki wręcz same przewracają się jedna za drugą, gdy my w tym czasie z zaciekawieniem śledzimy rozwój wydarzeń.

Autorce zdecydowanie nie można odmówić niesamowitej wyobraźni. Przejawia się ona w...

myrtij | 2019-03-13
Na półkach: 2019, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 27 lutego 2019

Od ponad dwóch lat Sandra chodzi na pierwsze randki do indyjskiej restauracji, z której potem mężczyźni wychodzą z płaczem. Czym doprowadza do łez nowo poznanych mężczyzn? Umiejętnością słuchania, przyjazną postawą, która sprawia, że mają ochotę opowiedzieć jej o wszystkim, zwłaszcza o tym, co im nie wyszło, o nieudanym dzieciństwie i niezdrowych relacjach. Sandra odsyła ich do kolegi po fachu i w samotności kończy kolację.

Lecz z Alexem było zupełnie inaczej. Po pierwsze: jest seksownym kelnerem w jej ulubionej restauracji, mimowolnym świadkiem jej porażek. Po drugie: jest od niej młodszy. Po trzecie: zupełnie nie wygląda jak stateczni faceci, z którymi do tej pory się umawiała. Krótka rozmowa z nim wystarczyła, że Sandra nie wiedziała jak samą siebie zdiagnozować. Czy zgodzi się być dziewczyną na chwilę? Na kilka nocy? Czy może wróci do poszukiwań partnera na stałe?

„Haker i dziewczyna” to taki bardzo amerykański romans, zresztą jak pozostałe tytuły z tej serii. Było zabawnie i...

Darkwish | 2019-03-24
Przeczytana: 24 marca 2019

Wciągająca, humorystyczna historia, która lekko odcina się od reszty Greyopodobnych tworów.
Główni bohaterzy ciekawi, dobrze prowadzeni.
Natomiast pozostałe postaci... Mogłyby być bardziej osobnymi bytami niż środkami do celu.
Czyta się przyjemnie, więc polecam.

Juliett_czyta | 2019-04-01
Przeczytana: 28 marca 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

„Haker i dziewczyna” to trzeci tom z serii „Kółko singielek miejskich” i jednocześnie najsłabszy jak do tej pory.
Dalsza część będzie również ogromnym SPOILEREM, więc czytasz to na własną odpowiedzialność. Zostałeś ostrzeżony.
Mamy tutaj główną bohaterkę Sandrę, która jest szanowaną panią psychiatrą, która według mnie momentami kompletnie nie radzi sobie w życiu.
Jest i Alex, młody kelner, który za każdym razem obsługuje stolik, gdy ona zjawia się w restauracji na kolejnej randce.
Po raz milionowy Sandra doprowadza do płaczu mężczyznę, z którym była umówiona na kolację, bo okazało się, że facet bardziej potrzebuje psychiatry niż kobiety i do akcji wkracza tutaj Alex.
Bla, bla, bla... Mamy tutaj jakąś tam historię, która jest momentami dość dziwna i czas jakoś nam płynie przy czytaniu, aż docieramy do końca i puf… Po pięciu minutach nie pamiętasz już o czym była ta książka.
I teraz uwaga…
Kompletnie nie rozumiem obsesji Sandry na punkcie seksu z Alexem. Naciska na niego przy...

Agata | 2019-06-15
Na półkach: 2019, Przeczytane