TRUDNE PYTANIA dla dorosłych Jak rozmawiać o stracie, tęsknocie i dziecięcych lękach. Pogodnie i optymistycznie

Wydawnictwo: GWP Sp. z o.o.
LubimyCzytać

Dzieci zadają pytania, a nam trudno na nie odpowiedzieć. Strata, tęsknota, śmierć i choroba to nieodłączne części codziennego życia, które budzą silne emocje. Co powiedzieć dziecku? Ta książka pomaga rodzicom i wychowawcom znaleźć odpowiednie słowa. Podaje konkretne wskazówki, jak rozmawiać z dzieckiem. Dostarcza też rzetelnej wiedzy na tematy tabu, o których niechętnie się mówi. Wyposażeni w...

Co powiedzieć dziecku?
Dostarcza też rzetelnej wiedzy na tematy tabu, o których niechętnie się mówi. Wyposażeni w nią rodzice będą potrafili emanować spokojem i staną się prawdziwym wsparciem dla najmłodszych.

źródło opisu: http://www.gwp.pl/

źródło okładki: http://www.gwp.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!