Nic osobistego

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

W tej historii każdy ma coś osobistego czegoś woli nie ujawniać... Joey DePino ciągle gra na wyścigach. I zadłuża się u bukmacherów. A konsekwencje odczuje na... własnej twarzy. Maureen, jego żona, chce wierzyć, że Joey się kiedyś poprawi. Ale czy sama wytrzyma cierpliwie do tego czasua Amy Lee to dziewczyna marzeń. Ale sama tez marzy... o życiu u boku Davida. David Sussman chce już jednak zapomnieć o kochance, bo przecież nie zostawi dla niej żony, Leslie. kwestia czasu pozostanie, kiedy coś ich wszystkich połączy. Najgorsze, że każde z nich może być od tego momentu ofiarą...

Marczewek | 2014-03-04
Przeczytana: 04 marca 2014

Szybko się czyta, bo do opasłych tomiszczy ta książka nie należy.
Natomiast z całą pewnością należy do bardzo dobrych kryminałów, bo takie właśnie ten pan pisze.
Wielka szkoda że oceny ma na portalu tak niskie, bo z pewnością zasługują na dużo lepsze, oj dużo.

Największym atutem jego książek są bohaterowie. Ani papierowi, ani kryształowo czarni, ani biali. Na początku dostajemy pozytywne cechy, a zaraz później całą paletę negatywnych.

Przedstawione historie, które mogą zdarzyć się każdemu, ani nie wydumane, ani nie głupie.
Nie są tak naiwne i naciągane jak u Cobena, nie ma też takiego tempa narracji, ale można z nich czerpać niezłą przyjemność.

Ja czerpię i polecam.

Yoasiczka | 2017-03-24