Znak bestii

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Cykl: Czasy Ostateczne (tom 8)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
The Mark
Chrześcijaństwo, Szatan

Antychryst zmartwychwstaje. Miliony osób obecnych na jego pogrzebie i przed telewizorami na całym świecie wpada w euforię. Tylko chrześcijanie wiedzą, że jest to kolejne wypełnienie proroctwa o wcieleniu się Antychrysta. Tym razem dyktator sięga nie tylko po władzę polityczną, ogłasza się bogiem i oczekuje deklaracji lojalności. Tak jak zapowiadał to św. Jan Apostoł w swojej Apokalipsie wszyscy ludzie muszą przyjąć na siebie znak Bestii. Kto odmówi ma zostać ukarany śmiercią. Rozpoczyna się rzeź wierzących ludzi. Wielu męczenników wiary w Jedynego Boga oddaje swoje życie na świadectwo prawdzie.

źródło opisu: http://www.vocatio.com.pl/

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/