Kłopoty Klary czyli Z dziećmi a nawet i z dorosłymi ludźmi, jakoś da się żyć, chociaż oczywiście nie mogą się równać z nami, zwierzakami

Wydawnictwo: Tower Press
8387342041

Zwierzęta, należące do domowej menażerii, bacznie obserwują życie rodzinne swoich właścicieli. Tytułowa Klara, morska świnka, wraz z resztą domowego zwierzyńca – dwoma psami, kotką i chomikami uczestniczą w życiu ludzi, przeżywając ich kłopoty i smutki, sukcesy i radości, próbując im pomagać kiedy tylko jest to możliwe. Opowieść napisana jest z perspektywy zwierząt i stara się pokazać, że...

Opowieść napisana jest z perspektywy zwierząt i stara się pokazać, że również one mają swój świat i swoje troski, że podobnie jak ludzie potrzebują współczucia i zrozumienia.

źródło opisu: bezkartek.klubzixo.pl

Klaudia Juszczyk | 2011-08-13