Karate - sztuka walki "pustą ręką"

Tłumaczenie: Richard Brown
Wydawnictwo: Budo-Sport
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Karate - The Art of "Empty Hand" Fighting
sport
SEKAi

"Pierwsza kompletna i najbardziej kompetentna książka na temat orientalnych technik samoobrony bez użyci broni. W pełni ilustrowana instrukcja ze szczegółowymi wyjaśnieniami wszystkich podstaw Karate."

Uwagi:

Tłumaczenie z Jęz. Jap. na Ang. - Richard Brown
Tłumaczenie z Jęz. Ang. na Polski - do uzupełnienia

źródło opisu: własne

źródło okładki: własne

książek: 2043

Jedna z najbardziej praktycznych książek o Karate, jaka została wydana na świecie oraz w Polsce. Skupia się nie tylko na stylu Shotokan - który jest stylem walki Gichina Funakoshiego, ale omawia techniki (ręczne, nożne, poruszania się itd.). Tradycyjnego Okinawskiego Karate.

Niestety nie mam obecnie tej książki, a trzeba uzupełnić PL tłumacza, nie mogę nigdzie znaleźć tej info. - jak tylko to ustalę uzupełnię opis, ale jeśli ktoś ją posiada proszę o uzupełnienie tej informacji.