Requiem dla Miasta Aniołów

Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński
Cykl: Elvis Cole i Joe Pike (tom 8)
Wydawnictwo: Świat Książki
L.A. requiem

Jeden z najlepszych thrillerów mistrza gatunku para detektywów na tropie morderstwa kochanki jednego z nich szybka akcja, narastające zagrożenie, portret fascynującego miasta Joe Pike, były policjant o mrocznej przeszłości, ma wielu wrogów i tylko jednego przyjaciela, swego wspólnika Elvisa Cole'a. Gdy ze zbiornika wodnego w Hollywood Hills zostaje wyłowione ciało jego byłej kochanki, Pike i Cole podejmują śledztwo. W sieci zdumiewających tajemnic i intryg, z jakich składa się Los Angeles, ich przyjaźń staje pod znakiem zapytania, a życiu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

źródło opisu: opis Wydawcy

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Michał Z | 2013-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2013

Dosyć ciekawy thriller. Dobrze oraz szybko się czytało. Ogólnie wrażenia pozytywne. Czas przy książce na pewno nie był czasem straconym

antithetic | 2011-05-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: lipiec 2010

Jedna z najlepszych książek jakie czytałam.

sylwiaq | 2014-04-15

Bardzo dobra ksiązka