Transpłciowość a opieka zdrowotna w Polsce - raport z badań

Reminiscencja

"Transpłciowość a opieka zdrowotna w Polsce" jest pionierskim projektem badawczym, który w kompleksowy i dogłębny sposób przygląda się doświadczeniom osób transpłciowych korzystających z różnych systemów opieki zdrowotnej na terenie naszego kraju. Ten projekt to początek naszej pracy na rzecz poprawy jakości usług medycznych dla osób transpłciowych. Zależy nam na tym, aby w...

Ten projekt to początek naszej pracy na rzecz poprawy jakości usług medycznych dla osób transpłciowych. Zależy nam na tym, aby w możliwie najpełniejszy sposób zapewnić wszystkim osobom transpłciowym dostęp do pomocy medycznej i psychologicznej, gdzie każdy specjalista będzie mógł czuć się swobodnie w ramach swoich kompetencji, aby wsparcia takiego udzielić lub skierować pacjenta do odpowiednich instytucji albo organizacji. Naszym celem jest również działanie na rzecz opieki zdrowotnej wolnej od ograniczeń systemowych i indywidualnych.

źródło opisu: Wiktor Dynarski, Izabela Jąderek

źródło okładki: http://transfuzja.org/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!