Charyzmaty. Jak je rozpoznać, rozwijać i w nich wzrastać

Tłumaczenie: Maria Żurowska
Wydawnictwo: Esprit
religia
Iris55

Zostaliśmy powołani do odkrywania radości płynącej z bycia wspólnotą, która otrzymała od Jezusa liczne dary. Powinniśmy oczekiwać tych darów, które nasz Pan zechce nam przekazać, gdyż każdy z nas potrzebuje ich do pełnienia swojej misji niczym uczniowie w dniu Pięćdziesiątnicy. /fragment/ Czym jest dar proroctwa? Jak jest możliwe mówienie językami? Czy tylko święci mogą odkryć w...

/fragment/

Czym jest dar proroctwa? Jak jest możliwe mówienie językami? Czy tylko święci mogą odkryć w sobie charyzmaty?

Denise Bergeron dokładnie wyjaśnia, co to znaczy żyć charyzmatami, w jaki sposób je rozpoznawać oraz co należy zrobić, by doświadczyć ich działania. Ta książka przypomina o tym, jak niezwykłe i wyjątkowe jest charyzmatyczne życie duchowe. Daje również proste wskazówki, które pozwolą na pełne zaufania otwarcie się na przyjęcie Bożych zamiarów.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/380/Charyzmaty.html

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/380/Charyzmaty.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!