Forever with You
karollllllla

DALSZE LOSY OBŁĘDNIE PIĘKNEJ I INTELIGENTNEJ ALAYNY ORAZ NIEZIEMSKO PRZYSTOJNEGO MILIARDERA Spotkanie pięknej Alayny i seksownego Hudsona dało początek wszechogarniającemu pożądaniu i wielkiej namiętności. Bycie w związku okazało się jednak dla tych obojga niemałym wyzwaniem. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że ich poczucie wzajemnego zaufania zostało poważnie nadszarpnięte. Wspólnie więc...

Czy pomimo ciągłych przeciwności losu uda im się w końcu stworzyć trwały i szczęśliwy związek?

źródło opisu: Wydawnictwo Kobiece, 2016

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Opinie czytelników (2098)
kaktusowaona71 | 2017-03-26
Przeczytana: 26 marca 2017

Właśnie przed chwilą ukończyłam tom trzeci serii”Uwikłani” i bez dwóch zdań mogę stwierdzić, że jest to najlepsza jak do tej pory seria erotyczna jaką czytałam.
Ale, ale...
Żeby nie było niedomówień...
Nie oceniłam jej tak wysoko ze względu na erotykę w niej zawartą ( choć ta również, potężnie mnie poruszyła, wielokrotnie ekstremalnie rozgrzała i odznaczała się jak dla mnie, olbrzymim ładunkiem rozpalonego, nieziemsko wciągającego, esencjonalnego, obrazowego i za razem, bardzo angażującego wyobraźnię, pożądania - w każdym wymiarze tego słowa )

Oceniłam ją tak wysoko ze względu na .. tło. Na podłoże emocjonalne, stanowiące wsparcie kanwy wydarzeń, oraz portrety charakterologiczne bohaterów. Ta mieszanka po prostu mną wstrząsnęła do samych podstaw. Te wszystkie meandry i niuanse ludzkiej psychiki, jakie zostały pokazane poprzez postawy, zachowania i tok myślenia bohaterów - to po prostu było jak wisienka na torcie.

Treść, wraz z setkami zaskakujących zwrotów akcji, zagadkami i...

Kasia | 2017-03-21
Przeczytana: 21 marca 2017

Historia Alayny i Hudsona zatoczyła krąg. Czasami nasze słabości i wady obracają się przeciwko nam, czy im udało się wyciągnąć z tego wnioski?
Bardzo ciekawa historia, niby oparta na standardowych założeniach a jednak wszystko tu pasowało i ułożyło się w całość.
Polecam

dkwiatkowska26 | 2016-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zaczynając pierwszą część serii, byłam ciekawa jej rozwinięcia, ponieważ pierwszy raz spotkałam się z taką historią (chodzi bardziej o zaburzenia bohaterów a nie udawany związek), i tak jak przewidywałam, nie zawiodłam się.
Cała seria jest super, począwszy od udawanego związku a kończywszy na normalnych relacjach - normalnym związku.
Przyznam szczerze, że pod koniec, gdy wielka tajemnica H. wyszła na jaw, to się wkurzyłam, bo jak tak można.. ale kto by nie uległ staraniom i przeprosinom takiego faceta ? Właśnie :)
Polecam .

Gra się jeszcze nie skończyła....
Długo czekałam na trzeci a zarazem ostatni tom trylogii Uwikłani. W głowie rozważałam różne scenariusze i starałam się rozgryźć tak skrzętnie ukrywaną przez Hudsona tajemnicę. Jednocześnie obawiałam się czy ,,Na zawsze" sprosta moim oczekiwaniom. Jak później się okazało zupełnie niepotrzebnie.
Dwie poprzednie części były dobre, ale jak się okazało był to zaledwie przedsmak tego co miało się wydarzyć.
Karty powoli się odkrywają...
1, Rozmowa - Hudson i Alayna zaczynają nareszcie szczerze się ze sobą komunikować. Mimo że rozmowy nie zawsze są łatwe i przyjemne wiedzą że bez szczerości nie uda im się nic zbudować.
2, Postawa bohaterki - we wcześniejszych częsciach postać Alayny drażniła mnie i irytowała. Tutaj dziewczyna nareszcie zdobyła moją sympatię. Walczyła o Hudsona kiedy on próbował ją od siebie odcinać, chciała za wszelką cenę poznać ukrywany przez niego sekret. Wielu mogłoby powiedzieć że posunęła się o krok za daleko. Ja jednak podziwiałam...

Britta | 2014-01-29
Przeczytana: 28 stycznia 2014

Wreszcie coś się działo !!!!! Według mnie najlepsza część tej serii. Jednak w porównaniu do innych książek klasyfikuje się niżej w moim rankingu. Ale cóż nie zasze trafię na perełki.
Wracając do książki. Dość mocno przewidywalna. W dalszym ciągu Alayna i Hudson docierają się, starają się wspólnie żyć. Jednakże Hudson dość uparty wywiera na Alaynie podjęcie decyzji według jego zasad i reguł. Oczywiście wszystko jest dla dobra i bezpieczeństwa Alayny. Doodokła Alayny docierają różne sprzeczne sygnały dotyczące uczuć Hudsona. Dziewczyna jest na rozdrożu, nie wie na czym stoii. A na próbę rozmowy z Hudsonem i rozwianiu wszelkich wątpliwości Hudson po raz kolejny stawia Alaynę przed ścianą, nie tłumaczy nic, nie zwierza się. To powoduje, że Alayna sama musi przekonać się i poszukać prawdy. Niestety musi poczuć się tak jak kiedyś, jak szpieg kiedy prześladowała innych facetów. Jest to dla niej bolesne ale podejmuje taką walkę. Prawie wszystkie tajemnice jakoś układają się w całosć. Tylko...

Wszystko co piękne kiedyś się kończy...tak jak i Uwikłani. Alayna i Hudson walczą o wspólne szczęście, choć przeszłość wciąż wraca i wchodzi z błotem w ich życie. Dwa ogniste charaktery, miażdżąca chemia między nimi...uwielbiam o tym czytać. Pomimo gry, która odbywała się pomiędzy nim a Celią, Hudson bardzo dojrzał i po raz pierwszy w życiu naprawdę poczuł czym jest miłość. Imponujące - to prawdziwy książę, niezwykle bliski ideału. Nic dziwnego, że ktoś taki zaszedł w życiu tak wysoko i miał wszystko, co tylko chciał. Chwilami byłam zła na zachowanie Alayny...zamiast zaufać Hudsonowi o mały włos nie doprowadziła do rozstania. Dobrze, że H był uparty. Podobał mi się jednak ten prosty cios w Celię! Mistrzostwo ;).
Napewno jeszcze wrócę do tych części, przywiązałam się :). Ciekawa akcja, przyjemne opisy...polecam :)

LaylaA | 2016-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2016

Spotkanie pięknej Alayny i seksownego Hudsona dało początek wszechogarniającemu pożądaniu i wielkiej namiętności. Bycie w związku okazało się jednak dla tych obojga niemałym wyzwaniem. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że ich poczucie wzajemnego zaufania zostało poważnie nadszarpnięte. Wspólnie więc postanawiają, że jednym sposobem na to, aby utrzymać ich relację, jest zasada otwartych drzwi, szczerość i uczciwość. To na pewno nie będzie dla nich łatwe, ale zarówno Alayna, jak i Hudson z całych sił pragną być razem. Ich uczucie rozkwita, a oni sami z optymizmem zaczynają patrzeć w przyszłość. Jednak i tym razem dadzą o sobie znać mroczne sekrety z przeszłości. Złożone obietnice zostaną złamane, Alayna zaś odkryje, że Hudson nadal skrywa przed nią ogromne tajemnice – tajemnice, przez które przyszłość ich związku stanie pod ogromnym znakiem zapytania. Czy Alayna, pomimo głębokich uczuć żywionych do Hudsona, wybaczy mu i zapomni o wszystkim, co zaszło między nimi? Czy pomimo ciągłych...

Czarno Biala | 2016-10-17

Przygoda dobiegła końca. Dotrwałam do momentu, w którym wszystkie nieporozumienia stają na jednej linii, linii wybaczenia. Tym razem muszę przyznać, że bywało ciężko. Cała seria okazała się kolażem wszystkich emocji. Myśli ocierały się o próg rozgoryczenia, a następnie wirowałam w fikcyjnym świecie kłamstw... Przekroczyłam próg, w którym zaklęty krąg kłamstw nabrał innego wymiaru...

Jedna wielka gra. Gra namiętności. Gra uczuć. Gra kłamstw. Gra tajemnic. Gra dobiegła końca, a Alayna i Hudson stanęli przed ciężkim wyborem. Prawda czy kłamstwo? Wybierają prawdę, która ma doprowadzić ich do szczęśliwego zakończenia. Nie! To brzmi zbyt pięknie! Obietnice zostają złamane, a Alayna odkrywa prawdę o Hudsonie. Prawdę, która postawi ich związek nad przepaścią...

Wkraczając w świat Laurelin Paige wiedziałam, że mogę liczyć na mieszankę, w której znajdę wszystko. Ocierałam się o różne doznania, bez wątpienia górowała gorycz, która zmieniła się szerzej postrzeganą wyrozumiałość. Autorka...

Przy_kawie_z_ksiazka | 2016-09-22
Przeczytana: 22 września 2016

Związek Alainy i Hudsona od samego początku był uknuty. Para postawiła na pewien układ: seks i dobra zabawa w zamian za pewną przysługę. Alaina w poprzednich częściach wydawała się być kobietą mądrą, miłą, ambitną, umiejącą ułożyć swoje życie i wiedziała, czego chce. W tej części po prostu drażni czytelnika. Natomiast Hudson... przystojny milioner z tajemniczą przeszłością i skrywający tajemnicze sekrety. Jego można bardziej polubić w tym tomie, w przeciwieństwie do Alainy. Jak się mają sprawy z pozostałymi bohaterami? Ojciec milionera może dalej pozostawać ulubieńcem większości czytelników, a dzięki Celii sytuacja w tym tomie ciekawie się rozkręca.

Hudson i Alaina po burzliwych wydarzeniach na nowo chcą odbudować swoje wzajemne zaufanie. Okazuje się, że jest to trudniejsze niż myśleli. Hudson nie chce wyjawić Alaynie tajemnicy ze swojej przeszłości, co znacznie utrudnia ich pojednanie. Na dużo pytań nie ma jeszcze odpowiedzi. Alayna podejmuje zdecydowane kroki, aby poznać...

konto_usuniete | 2017-04-28

"Uwikłani. Na zawsze" to już ostatni 3 tom serii Laurelin Paige. O ile dwa pierwsze tomy były według mnie fantastyczne, o tyle ostatni bije je na głowę, pod względem akcji, utrzymywania napięcia i stylu.

Autorka ma na swoim koncie wiele książek z gatunku romans oraz erotyk. Niedawno premierę miał "Pierwszy dotyk" Laurelin Paige, na której przeczytanie czekam niecierpliwie.

Alayna jest młodą i piękną 26 - letnią kobietą, jest także menadżerem w nocnym klubie Sky Launch, którego to właścicielem jest nie kto inny, jak miłość jej życia, Hudson.

Oboje borykają się ze swoimi demonami z przeszłości, które niejednokrotnie kładą cień na ich związek. Wiadomo, że szczerość i zaufanie w związku to podstawa jego budowania.

"Ale jesteś tym, kim jesteś. To nie zniknie. Jeśli nie potrafisz podzielić się tym, kim jesteś z ludźmi, którzy cię kochają, to może oni cię tak naprawdę nie kochają."

Zarówno Hudson, jak i Alayna dochodzą do wniosku, że muszą się starać więcej ze sobą rozmawiać,...

zobacz kolejne z 2088