Liturgia Plugastwa

Wydawnictwo: Horror Masakra, Polska Groza
liturgia, plugastwa, horror,
horror
AgratBatMachlat

Fani horroru ekstremalnego znajdą w zbiorze dziesięć opowiadań, każde opatrzone komentarzem autora. Oto ich tytuły: Karolina Kaczkowska Otworek Mleko matki Pierwszy dom po prawej Poławiacz Bestie Tomasz Siwiec Słit focie Misja Potępienie (Klątwa) Liturgia Plugastwa (Wywar) Straszne świnie Czego możemy się spodziewać? Cytując Tomasza Siwca „wyjątkowo krwawego, zboczonego, ordynarnego i bluźnierczego horroru”.

źródło opisu: http://www.polskagroza.pl/

źródło okładki: www.kostnica.com.pl

Patryk | 2016-03-11
Przeczytana: 11 marca 2016

Zrobiłem przerwę od "Mroczna Wieża" S.Kinga i zabrałem się za przeczytanie "Liturgia plugastwa" Ludzie o słabych nerwach i żołądkach powini trzymać się z dala od tych opowiadań!!! Nie potrafię wyznaczyć który z autorów tych opowiadań był lepszy ponieważ Karolina "MANGUSTA" Kaczkowska jak i Tomasz "MORDUMX"SIWIEC (dzięki za podpisy) Rozkręcili moją wyobraźnię na max! Pierwszy raz miałem doczynienia z tak ekstremalną jazdą grozy! !!
LUBISZ SIĘ BAĆ JEŻELI TAK "LITURGIA PLUGASTWA" JEST DLA CIEBIE W SAM RAZ!

underluk | 2016-02-16

Solidny zbiór opowiadań, który nieźle się czyta i jest na tyle zróżnicowany, że łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Bywa krwawo i brutalnie. Bywa też perwersyjnie. Są jednak momenty, kiedy można na chwilę się zatrzymać i pomyśleć. Wynika może to trochę z faktu, że przedstawione historie nie boją się poruszać tematów często kontrowersyjnych, które nie są zbyt popularne.

Więcej na: http://bramygrozy.pl/literatura/161/liturgia-plugastwa.html

Korsarz | 2016-01-09

Moja opinia znajduje się w audycji Misterium Grozy od minuty 38:30. Jeśli ktoś chętny do posłuchania, to zapraszam:

Aldis Floudys | 2015-12-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 01 grudnia 2015

Połknęłam ja w jeden dzień. Sama nie wiem czy żałuje przeczytania tych wszystkich rzeczy, czy wręcz przeciwnie. Zbiór jest naprawdę plugawy... Po dwóch pierwszych opowiadaniach, cofa się wszytko w brzuchu na samo wspomnienie. Kolejne trącają za to tak kontrowersyjną perwersją, że zaczynasz przeklinać swój umysł za tak żywe, wizualizowanie przeczytanych scen.
Każdy fan Edwarda Lee będzie zachwycony! Ja jestem :)

Smutek tylko bo musiałam zginać książkę jadąc tramwajem.. bo jakoś nie ośmieliłam się wystawić okładki na widok publiczny :(