100 ćwiczeń poprawiających koncentrację uwagi (opartych na analizatorze wzrokowym) oraz wspomagających doskonalenie umiejętności czytania i pisania

Wydawnictwo: Seventh Sea

Niniejsza książka jest bardzo bogatym opracowaniem pod względem ilości zawartych w niej ćwiczeń, ale przede wszystkim różnorodności ich form. Ćwiczenia zawarte w niej wspomagają doskonalenie umiejętności poprawnego czytania i pisania u uczniów z zaburzeniami analizy i syntezy wzrokowej (co może występować niezależnie od wad wzroku).

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/100-cwiczen-poprawiajacych-koncentracje/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/100-cwiczen-poprawiajacych-koncentracje/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!