Artur Dębski

Jest to dramat sensacyjny, z kryminalnym wątkiem. Książka opowiada o zwyczajnym człowieku między trzydziestym, a czterdziestym rokiem życia, który w poczuciu bezsilności i niesprawiedliwości, doprowadzony do granic zdrowego rozsądku, zmuszony jest przewartościować swoją moralność. Brutalna w obrazie i słowie książka, jest pełna realizmu i zdecydowanie przypadnie do gustu sympatykom kryminałów...

Brutalna w obrazie i słowie książka, jest pełna realizmu i zdecydowanie przypadnie do gustu sympatykom kryminałów i sensacji.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!