HA HA HA-GA

Wydawnictwo: Fundacja Bęc Zmiana
satyra
tomasz_dobro

Twórczość Ha-Gi – ilustratorki i karykaturzystki, kiedyś uwielbianej przez Juliana Tuwima, Witolda Gombrowicza oraz czytelników magazynu „Szpilki” – dziś ignorowana przez historyków sztuki i nieznana szerokiej publiczności, wymaga ponownego odkrycia. Z okazji setnej rocznicy urodzin artystki nakładem Fundacji Bęc Zmiana ukazuje się wybór jej najbardziej charakterystycznych rysunków, zebranych pod tytułem Ha Ha Ha-Ga.

źródło opisu: http://beczmiana.pl/publikacje,1306,ha_ha_ha-ga.html

źródło okładki: http://beczmiana.pl/publikacje,1306,ha_ha_ha-ga.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!