Radomir Legenda o powstaniu Radomia

Wydawnictwo: Lucky
Radom, baśń, legenda
Margita

Co wiecie o legendarnym Radomirze, założycielu naszego miasta? Skąd wzięła się nazwa Radom? Dzięki tej książce macie szanse przenieść się w dawne czasy, zanim jeszcze wybudowano miasto. Dowiecie się, kim był Radomir i jak wyglądały początki Radomia. Ta barwna, pisana wierszem legenda dedykowana jest młodym czytelnikom, powinna jednak zainteresować także dorosłych radomian. Jest to też bez...

Dowiecie się, kim był Radomir i jak wyglądały początki Radomia. Ta barwna, pisana wierszem legenda dedykowana jest młodym czytelnikom, powinna jednak zainteresować także dorosłych radomian. Jest to też bez wątpienia pierwsza tego typu publikacja na rynku książki w Radomiu.

Zapraszamy w niezwykłą podróż w czasy, gdy szumiała jeszcze pradawna puszcza, a nenufary bieliły rzekę Mleczną.

źródło opisu: http://www.wydawnictwolucky.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwolucky.pl