Zabójcy

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Cykl: Czasy Ostateczne (tom 6)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Assassins
Chrześcijaństwo, Szatan

Pokojowe idee głoszone przez Carpathię są tylko przykrywką do wprowadzenia władzy absolutnej i zniszczenia opozycji. Antychryst zastawia nową pułapkę na wierzących chrześcijan. Organizuje Galę Światową w Jerozolimie, by uczcić rocznicę traktatu, jaki podpisał z Izraelem. W tym czasie planuje również rozprawić się z Dwoma Świadkami Boga Żywego prorokującymi w Świętym Mieście. Liczy na to, że uzyska w ten sposób niczym nie kontrolowaną władzę nad ziemią. Lecz i nad jego głową zaczynają gromadzić się chmury. Doprowadzeni do rozpaczy ludzie decydują się zniszczyć Nicolae. Także podlegli mu przywódcy regionów nie są lojalni. Zaczyna się wyścig zabójców... Plany wszystkich zostają pokrzyżowane kolejną plagą, jaka dotyka ziemię. Jeźdźcy apokalipsy przybyli, aby zebrać żniwo. Przerażające, demoniczne hordy atakują ludzi. Jednak dzięki interwencji Boga nie mogą nic uczynić tym, którzy swą nadzieję złożyli w Chrystusie.

źródło opisu: http://www.vocatio.com.pl/

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/