Rezydenci i agentki. Z tajemnic polskiego wywiadu 1978-1980

Wydawnictwo: Jaworski

Książka zawiera następujące rozdziały: Rezydenci CIA i KGB oraz dziennikarka RWE Milica z hotelu Yugoslavia Werbunek Elisabeth i pozyskanie do współpracy Milicy Centrala wywiadu czyli departament I MSW Pierwsza agentka i kłopoty rezydenta SDCE Agentka Elisabeth i rezydent CIA Wyjazd Milicy do Kolonii Centrala latem 1979 roku i rozmowy z Nauczycielką Przygody Milicy i kłopoty Pilotki Spotkanie Elisabeth w Klagenfurcie Centrala i werbunek czeskiej aktorki Curie Kłopoty Curie Pożegnanie Curie Skojarzenie Pilotki z rezydentem CIA Spotkanie w Krynicy i pogrzeb Tita Pożegnanie rezydentów.

wojtekkk | 2014-01-03