Vademecum asysty dentystycznej. Profilaktyka w gabinecie

Okładka książki Vademecum asysty dentystycznej. Profilaktyka w gabinecie Dorota Grzyśka, Michał Kluczkowski, Anna Nowik, Katarzyna Ostrowska, Paulina Radoma, Natalia Szeląg
Okładka książki Vademecum asysty dentystycznej. Profilaktyka w gabinecie
Dorota GrzyśkaMichał Kluczkowski Wydawnictwo: Elamed Media Group zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Elamed Media Group
2015-01-01
2015-01-01
9788361190806
stomatologia asysta dentystyczna higienistka stomatologiczna

Bardzo dobra pozycja dla higienistek stomatologicznych. Mimo swoich niewielkich rozmiarów posiada bardzo wiele naprawdę przydatnych informacji (cennych zwłaszcza dla dopiero uczących się osób, ale myślę, że również doświadczone higienistki znajdą tam coś dla siebie),napisanych prostym językiem. Opatrzona w dużą ilość zdjęć i precyzyjne opisy bez zbędnego rozwlekania tematu.

Z zakupu tego małego vademecum jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę książkę polecić wszystkim higienistkom. :)

• Stomatologia
  • 2016