Potworne Perypetie. Uniwersytet potworny.

Seria: Seria małego przedszkolaka
Wydawnictwo: Egmont Polska
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bajki
Kasia

W świecie potworów, których zadaniem jest straszenie dzieci, trzeba być naprawdę przerażającym, żeby pokonać rywali! A Mike Wazowski był mały, śmieszny i nie umiał groźnie ryczeć. Dlatego wstąpił na Uniwersytet Potworny, licząc, że dyplom otworzy mu drzwi do świata straszaków. Co innego wielki, włochaty Sullivan, mistrz groźnego ryku – ten mógłby straszyć i bez studiów. Niestety, różne przeszkody i wydarzenia zagroziły nauce obydwu studentów. Czy Mike i Sully mimo to zostaną dyplomowanymi straszakami?

źródło opisu: Egmont Polska, 2013

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/

Kasia | 2015-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2015

Świetna książka dla najmłodszych, poleciły mi ją zaprzyjaźnione przedszkolaki. Świetna, zajęła mi 20 minut.
Idealna do czytania malucha/ przedszkolaka z rodzicami.