Karneval #15

Wydawnictwo: Waneko
カーニヴァル
komiksy
Noise

Minęła noc, podczas której miał miejsce atak na Kuronomei, zespół z Wieży Badań wrócił do siebie, a Nai i reszta pojechali wypocząć na wyspie Samarchika. Hirato i Tsukumo weszli do jaskini wiedzeni tajemniczym głosem i zostali tam uwięzieni...

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.pl

Wkp | 2018-12-07
Przeczytana: 30 listopada 2018

JAK ZOSTAĆ OWIECZKĄ

Po dwóch wypełnionych po brzegi akcją tomach, „Karneval” wraca na spokojniejsze tory. Wydarzeń co prawda nie brakuje, poza tym mamy tu wreszcie rozstrzygnięcie losów Garekiego, a także kilka może niezbyt spektakularnych, ale jakże interesujących momentów. Fani serii będą więc zadowoleni – i, oczywiście, będą chcieli więcej.

Atak na Kuronomei dobiegł końca. CYRKOWI udało się powstrzymać wroga, ale niestety nie obyło się bez ofiar. Teraz jednak nadchodzi czas odpoczynku po trudach misji i dlatego Nai i jego koledzy i przyjaciele wyjeżdżają wypocząć na wyspie Samarchika. Jednakże i tu dochodzi do wydarzeń, które stają się początkiem jeśli nie przygody, to przygodowego epizodu. Słysząc tajemniczy głos, Hirato i Tsukumo wchodzą do jaskini. Wejście do niej jednak zapada się, a oni zostają uwięzieni w środku. Nic im tam nie grozi, ale wkrótce dziewczyna przekona się, że wcale nie jest tu tak miło, jak oczekiwała. Jednocześnie na jaw wychodzi jej przeszłość.
Tymczasem...

| 2015-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2015

To już 15 tom! Ah, jak ten czas leci :) Akcja się rozwija, poznajemy nowe postacie, a nasz kochany Nai powrócił na okładkę :3

Jedna rzecz tylko mnie drażni...czemu oni wszyscy tak się czepiają Garekiego!? To moja najulubieńsza postać, a biedak obrywa cały czas...wszyscy tylko go wykorzystują! Ale mam nadzieję, że karty w końcu się odwrócą i Gareki pokaże im na co naprawdę go stać :)