9788320617542
LubimyCzytać

W książce zawarto ogólne informacje o budowie, działaniu i zastosowaniu sterowników PLC oraz opisano podstawowe polecenia i funkcje stosowane do ich programowania. Klarowne przykłady wykorzystania poszczególnych funkcji przedstawiono wykorzystując język drabinkowy. Podano także wiele konkretnych informacji przydatnych dla osób zamierzających praktycznie wykorzystać sterowniki w różnych urządzeniach. Szczegółowo omówiono realizację indywidualnego projektu programistycznego od nadania nazwy aż po przesłanie programu sterującego do sterownika.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!