CCNP TSHOOT. Oficjalny przewodnik certyfikacji

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

To jest najlepszy podręcznik Cisco, którego celem jest przygotowanie Czytelników do egzaminu kończącego kurs CCNP TSHOOT. Zawiera wiele wskazówek i podpowiedzi, które ułatwiają określenie zagadnień wymagających więcej pracy, umożliwiają zdobycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Materiał jest zaprezentowany w sposób zwięzły, z naciskiem na lepsze zrozumienie i utrwalenie...

Zawiera wiele wskazówek i podpowiedzi, które ułatwiają określenie zagadnień wymagających więcej pracy, umożliwiają zdobycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Materiał jest zaprezentowany w sposób zwięzły, z naciskiem na lepsze zrozumienie i utrwalenie tematów egzaminu.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!