Komputerowe systemy pomiarowe

Wydawnictwo: Helion
9788320616385
LubimyCzytać

W książce omówiono bloki funkcjonalne komputerowych systemów pomiarowych. Opisano rozmieszczenie magistral w komputerze i wpływ wybranej magistrali na właściwości systemu pomiarowego. Omówiono najważniejsze interfejsy pomiarowe oraz zasady budowy komputerowych systemów pomiarowych. Szczególną uwagę poświęcono systemom z bezprzewodową transmisją danych oraz rozproszonym systemom pomiarowym.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!