Microsoft SharePoint 2010 dla programistów

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Często można spotkać się z określeniem, że SharePoint jest jak mieszkanie kupione u developera - ma okna i ściany, ale ostateczny wygląd i funkcjonalność zależy tylko i wyłącznie od nas. Jesteśmy co prawda związani budową samego serwera oraz ograniczeniami narzuconymi przez API, jednak możliwości działania są w zasadzie nieograniczone, a programista może zbudować dowolny element i umieścić go jako swoje rozwiązanie w portalu.

Książka ta ma na celu pokazanie nowych, istotnych z punktu widzenia programisty elementów. Nie zawiera omówienia podstaw programowania dla SharePoint i Office, a raczej pokazuje różnice i właśnie nowe elementy, które są ważne dla programistów.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!