Komputery PC. Nieoficjalny podręcznik

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Zajrzyj pod maskę swojego komputera. Rozwiąż problemy sprzętowe. Zbuduj sprawnie działającą sieć domową. Obroń się przed wirusami i programami szpiegującymi. Komputery PC towarzyszą nam od dłuższego czasu. Jednak nadal dla wielu z nas pozostają czymś niezwykle tajemniczym, czego nawet trochę się obawiamy. Na dodatek prasa straszy zagrożeniami związanymi z wirusami, hakerami i...

Zajrzyj pod maskę swojego komputera.

Rozwiąż problemy sprzętowe.
Zbuduj sprawnie działającą sieć domową.
Obroń się przed wirusami i programami szpiegującymi.

Komputery PC towarzyszą nam od dłuższego czasu. Jednak nadal dla wielu z nas pozostają czymś niezwykle tajemniczym, czego nawet trochę się obawiamy. Na dodatek prasa straszy zagrożeniami związanymi z wirusami, hakerami i cyberterroryzmem, a producenci sprzętu regularnie zasypują użytkowników PC zagadkowo brzmiącymi nazwami i skrótami. Krótko mówiąc -- korzystanie z komputera może być źródłem stresu. Może -- ale nie powinno. Przecież komputery mają ułatwiać życie, a nie komplikować.

Książka "Komputery PC. Nieoficjalny podręcznik" pomoże Ci zrozumieć i poznać swój komputer. Przestaniesz traktować go jak tajemniczą skrzynkę i zaczniesz świadomie wykorzystywać wszystkie jego możliwości. Dowiesz się, jak podłączyć do niego urządzenia peryferyjne i sprawić, aby działały tak, jak powinny. Nauczysz się nagrywać płyty CD i DVD, korzystać z WWW i poczty elektronicznej oraz zabezpieczać komputer przed wirusami. Zbudujesz domową sieć bezprzewodową, a także poznasz sposoby radzenia sobie z usterkami sprzętu i oprogramowania.

Elementy komputera PC
Podłączanie urządzeń zewnętrznych
Wykorzystywanie właściwości multimedialnych komputera
Nagrywanie płyt CD i DVD
Konfiguracja połączenia z siecią
WWW i poczta elektroniczna
Budowa i konfiguracja domowej sieci komputerowej
Ochrona przed wirusami
Konfigurowanie BIOS-u

Wyciśnij z komputera wszystko, na co go stać.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!