Sałatki, surówki, desery, koktajle, napoje

Wydawnictwo: Twoje Wydawnictwo
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Jedną z najzdrowszych form zaspokajania naszych kulinarnych potrzeb są potrawy z warzyw, jaj, ryb, owoców, również, choć w stopniu minimalnym z mięs i przetworów mięsnych.Wśród nich królują coraz modniejsze sałatki i surówki, których odżywcza wartość jest niepodważalna. Nawet wówczas, kiedy uświadomimy sobie, że występujące w roślinach i warzywach białko zapewnia nam niższą ilość kalorii niż mięso czy wędliny.Bogusław Skowron

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

eduko7 | 2016-07-03
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 24 czerwca 2016

Dla każdego, coś miłego - sałatki i surówki, apoje orzeźwiające, "procentowe" i gorące, ciasta i desery. Propozycje całoroczne i sezonowe. Jedne starsze, inne - dla mnie - zupełnie nowe.